Dražební kalendář

Zaslat dotaz

opište kód

Kontakt

SP REALITY realitní kancelář
místo Dům služeb

17.listopadu 237

530 02 PARDUBICE
 

Šárka Procházková
telefon +420 602 832 942
email prochazkova@spreality.cz
   
Reality zahraničí
tenerife@spreality.eu

SP REALITY DRAŽBY s.r.o.

Dům služeb
17.listopadu 237
530 02 PARDUBICE

 

+420 602 832 942
drazby@spreality.cz

 


qr kod

 

Reality zahraničí

 

Zobrazit nabídku nemovitostí  

 

V rámci mezinárodní spolupráce poskytujeme služby při koupi a následné správě nemovitosti v zahraničí převážně na Kanárských ostrovech, zejména na ostrově Tenerife. Našim exluzivním partnerem je společnost sídlící na ostrově Tenerife, která má dlouholeté zkušenosti s touto činností. Diskrétní jednání je naší prioritou.

 

Zajišťujeme komplexní služby při koupi, popřípadě i k následnému pronájmu včetně správy a údržby nemovitosti na ostrově Tenerife.

 


 

Tenerife je největším a nejrozmanitějším ostrovem ze sedmi Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu, 300 km západně od Afriky. Rozlohou 2034 km2 je známý pro své nádherné přírodní scenérie, teplé počasí a osobitou pohostinnost.  Jeho tvar nám připomíná nepravidelný trojúhelník, vytvářející tři strany, jež jsou tvořeny pohořím Anaga, Teno a Adeje  a v jeho středu, tyčící se nad Canadas Caldera majestátní Mount Teide, nejvyšší hora ve Španělsku, sahající do  výše 3718 m nad mořem.
    Tenerife je rozděleno do 31 správních obvodů, seskupených ve třech různých zónách, hlavní město  Santa Cruz de Tenerife  a přilehlé okresy. Město La Laguna bylo  vyhlášeno za památku světového dědictví  UNESCO,  Tegueste a El Rosario tvoří metropolitní oblast ostrova vytváří významná obchodní, komerční a kulturní centra.
     Přírodní park - Pargue National del Teide byl vyhlášen v r. 1954 za přírodní památku,
s rozlohou 135 km2 je  největším ze čtyř národních parků na Kanárských ostrovech a nejnavštěvovanějším ve Španělsku.  Za zmínku také stojí  další přírodní parky Corona Forestal, pohoří Anaga a Teno, které  jsou  oblíbené pro pěší turistiku s nezapomenutelnými scenériemi této rozmanité krajiny.
    Severní část ostrova od Tacoronte k Buenavista del Norte, má příjemné subtropické podnebí, o něco chladnějšího a vlhčího rázu než jižní část ostrova. Severní města Puerto de la Cruz, Valle de la Orotava a Isla Baja jsou hlavními turistickými oblastmi v této části ostrova.
     Jižní část ostrova, od Candelaria k Santiago del Teide směrem na jižní cíp,  je podnebí po celý rok nejteplejší.  Jsou zde  hlavní turistická letoviska s překrásnými plážemi a velmi oblíbenými golfovými areály, jako např. Los Cristianos, Las Américas, Costa Adeje, Palm-Mar, Las Galletas, El Médano.   Jižní část ostrova  je také  významná svým zemědělstvím, kde se  pěstují rajčata, banány, pomeranče, vinná réva a jiné plodiny.
       Podnebí  zde panuje po celý rok  příjemné, v zimních měsících málokdy teploty poklesnou pod 20 C a v letních stěží přesáhnou 30 C . Tento ostrov se právem nazývá "ostrov věčného jara".
      Kdo jednou  navštíví Tenerife, ostrov si zamiluje a chce zde zůstat.  Ke splnění tohoto přání je naše realitní kancelář spolehlivým partnerem.

 

Kontaktní formulář

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace