• slide3
  • slide4
  • slide2
  • slide6
  • slide5
  • slide1

Dražební kalendář

Zaslat dotaz

opište kód

Kontakt

SP REALITY realitní kancelář
místo Dům služeb

17.listopadu 237

530 02 PARDUBICE
 

Šárka Procházková
telefon +420 602 832 942
email prochazkova@spreality.cz
   
Reality zahraničí
tenerife@spreality.eu

SP REALITY DRAŽBY s.r.o.

Dům služeb
17.listopadu 237
530 02 PARDUBICE

 

+420 602 832 942
drazby@spreality.cz

 


qr kod

 

O nás

 

SP REALITY - renomovaná česká realitní kancelář poskytující komplexní služby s dlouholetou praxí  v oblasti nemovitostí. Tvoří zkušený tým kvalifikovaných odborníků se specializací a širokým spektrem na realitním trhu s nemovitostmi.

 

V oblasti poskytování služeb kooperuje s celou řadou odborníků, od advokátů - specialistů, po soudní znalce, banky, likvidátory, daňové poradce, insolvenční správce, finační agenty, územní samosprávné celky.

 

SP REALITY  prošla  diverzifikací o komplexní služby v oblasti veřejných dražeb dobrovolných, elektronických dražeb a elektronických aukcí. Prováděných v souladu se zákonem č. 26/2000 Sb. zákona o veřejných dražbách. SP REALITY DRAŽBY s.r.o. se stala členem - České asociace dražebníků (ČAD). Komplexsní služby zajišťuje, jak pro vlastníky nemovitostí, tak i pro insolvenční správce, likvidátory a územní samosprávné celky.


Proces veřejných dražeb a aukcí realizuje nejvhodnějším způsobem zpeněžením majetku, dasažením maximálního možného výnosu a úspěšnosti v realizovaných transakcích.

 

Klient je vždy předem seznámen s předpokládanou cenou služeb, včetně případných dalších nákladů s nimi spojenými. Společnost se vyznačuje flexibilní  schopností přijímat klienty dle jejich časových možností a vyřešit záležitosti s osobitým přístupem, individuálními požadavky, diskrétnosti, s inovativním řešením a maximální péčí s důrazem na efektivitu, ekonomickou výhodnost nabídky s dosáhnutím toho nejlepšího možného výsledku.

 

V rámci mezinárodní spolupráce poskytujeme služby při koupi a následné správě nemovitosti v zahraničí převážně na Kanárských ostrovech, zejména na ostrově Tenerife. Našim exluzivním partnerem je společnost sídlící na ostrově Tenerife, která má dlouholeté zkušenosti s touto činností. Diskrétní jednání je naší prioritou.

 

Zajišťujeme komplexní služby při koupi, popřípadě i k následnému pronájmu včetně správy a údržby nemovitosti na ostrově Tenerife.

 

Zobrazit nabídku nemovitostí - Tenerife

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace