Dražební kalendář

Zaslat dotaz

opište kód

Kontakt

SP REALITY realitní kancelář
místo Dům služeb

17.listopadu 237

530 02 PARDUBICE
 

Šárka Procházková
telefon +420 602 832 942
email prochazkova@spreality.cz
   
Reality zahraničí
tenerife@spreality.eu

SP REALITY DRAŽBY s.r.o.

Dům služeb
17.listopadu 237
530 02 PARDUBICE

 

+420 602 832 942
drazby@spreality.cz

 


qr kod

 

Developerské projekty

                                         

                                       NOVÁ VÝSTAVABA – RD DVOJDOMKY
                             

                                                PARDUBICE – DOUBRAVICE
                             

                                             REALIZACE NOVÉ VÝSTAVBY
                                 

                                                    ZAHÁJENA  2015-2016

 

RD DVOJDOMKY - PRODÁNO

 

Jedná se o novostavbu rodinného domu (typ bungalov), který je částí dvojdomku. Dům je v projektové dokumentaci označený jako A1 až A8  (dále jen RD). RD je  nepodsklepený, bez garáže a s obytným přízemím (s možností částečného využití podstřešního prostoru). RD je zastřešený valbovou střechou přetaženou nad prostor terasy, s keramickou krytinou Bramac Rubín. Před domem stání pro dvě vozidla na vlastním pozemku.


Dispozice: RD 4 + 1 s krytou terasou a zahradou: Ze zádveří se vstupuje přímo do centrální chodby na kterou navazují další  části domu - dva pokoje,ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost, samostatné WC a koupelna.
Z obývacího pokoje je vstup na krytou terasu, zahradu kolem domu a do venkovního skladu. Směrem od silnice (od parkovacího stání pro dvě vozidla, na vlastním pozemku) je také samostatný vstup do skladu (kolárny).

Zastavěná plocha: 144,48 (dvojdomek 288,96 m2)
Obestavěný prostor:  635,71 m3(dvojdomek 1271,43 m3)
Užitná plocha domu celkem: 107,06 m²(s krytou terasou 125,80 m²)
Částečně krytá  terasa v přízemí::  18,74 m² (cca 5,7 x 3 m)
Zpevněné plochy - vstup do domu a parkovací stání:  51,30 m²


Kupující má možnost měnit dispozice domu (mimo zásahu do nosných konstrukcí) a úpravy dle vlastního přání v rámci standardního vybavení (např. výběr barev dlažby, obkladů, plovoucích podlah atd.) nebo je zaměnit za nadstandardní.


STANDARTNÍ VYBAVENÍ DOMU
( detailní specifikace k celému projektu Vám osobně sdělíme v naší RK)

ZDIVO: veškeré nosné zdivo je navrženo z broušených cihelných bloků HELUZ. šíře 30 cm zděných na pěnu.
Obvodové zdivo bude pro zvýšení tepelného odporu zatepleno fasadním  polystyrenem o síle 12 cm
Zeď mezi jednotlivými domy je navržena z cihelných bloků HELUZ šíře 40 cm
zděných na pěnu.
Vnitřní příčky budou vyzděny z cihel  HELUZ 11,5 cm šíře (15 cm včetně omítky)

OKNA, BALKONOVÉ DVEŘE A DVEŘE NA TERASU:  plastová
s jednostranným dekorem – antracit/bílá, šestikomorový profil, izolační dvojsklo.
dveře a obložky Sapeli, typ ELEGANT

PODLAHY - KRYTINY:  dlažba , plovoucí podlaha

TERASA: rozměr kryté terasy cca 5,6 x 3,0 m + 2,8 x 0,7 m - cca 18,74 m2. Vstup na terasu z obývacího pokoje, balkonové dveře dvoukřídlé otvíravé (200 x 230 cm).  Zámková dlažba Semellrock.

TOPENÍ – VARIANTA A :  řešeno samostatným projektem. Bude ústřední plynové, kondenzační turbo kotel – zásobník -120 l. V koupelněa technické místnosti trubkové těleso - rovné s termostatickou hlavicí. Obytné místnosti, koupelna a WC podlahové topení s mechanickou regulací v centrálním rozdělovači. Komora (kolárna) a sklad nevytápěné.

TOPENÍ – VARIANTA B: Bude elektrické  a je navrženo vše v podlahové variantě. Do obou koupelen je navrženo řešení vytápění do podlahy v plném výkonu. Jako doplněk nerezový sušič ručníků s nízkým příkonem 60 W. Tato varianta navržena z důvodu lepšího využití i v období mimo topnou sezónu. Ohřev vody je navržen akumulačním ohřívačem vody - 150 L. Regulaceprostorovými termostaty do každé místnosti. Kvalitní provedení s dotykovým displejem, jednoduché ovládání, české menu. (Nabídka – rozsah provedení v samostatné příloze v RK.


SANITA: 1 x WC, 3 x umyvadlo, 1 x vana, 1 x sprchový kout, 1 x výlevka, 6 x baterie. Obklady a  dlažby počítané ve standardu.Popis jednotlivých zařizovacích předmětů, výměry dlažby a obkladů včetně cenových standardů (info v RK)
Obklady v koupelně do výše 210 cm, obklady na WC do výše 150 cm, technická místnost za výlevkou obklady do výše 150 cm. (provedení a rozměry v samostatné příloze)

ZPEVNĚNÉ PLOCHY: parkovací stání cca 6,0 x 6,0 m, chodník před domem     cca 1,5 x 6,6 m a chodník k domu cca 1,2 x 4,5 m, celkem  cca 51,30 m2. Zámková dlažba Semellrock.

PŘÍPOJKY - IS: Vodovodní a kanalizační přípojka, přípojka plynu a elektro. Vodoměr umístěn v domě v technické místnosti. Zasakování dešťové vody na pozemku v jímce z betonových skruží.


SOUČÁSTÍ DODÁVKY NENÍ  :

-          Zahradní úprava terénu (pozemek je po dokončení stavby urovnán a zbaven stavebního odpadu)
-          Oplocení pozemku
-          Kuchyňská linka včetně obkladů


FINANCOVÁNÍ: Rozhodli jste si koupit nemovitost, kterou jste si právě vybrali a tak si splnit dlouho očekávaný sen. Je na Vás, jakým způsobem se rozhodnete svoji nemovitost financovat. Pokud budete chtít naše rady, rádi Vám pomůžeme a jsme připraveni s našim finančním poradcem a s každým z Vás,  individuálně a zdarma vytvořit plán financování na koupi Vaší nemovitosti, řídíme se vašimi požadavky. Vybíráme ty nejlepší produkty, které prostřednictvím  naší RK nabízíme úspěšně již několik let. Jsme připraveni Vám zajistit komplexní servis, se všemi našimi smluvními partnery ve velkém bankovním sektoru.

NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRU: Navrhneme Vám vytvoření realistického moderního interiéru v 3D návrhu pro Váš dům. Poskytneme Vám několik dispozičních řešení. Samotná realizace interiérů poté probíhá podle předem daného harmonogramu. Během realizace interiérů vždy vycházíme z přání a rozpočtu klienta, aby výsledné celkové dílo odpovídalo jeho představám.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace